Латвия :: Журналы
 - 360 ГРАДУСОВКогда в твоей жизни чего-то не хватает, посмотри вокруг, развернись на 360 градусов и ты увидишь – вот оно! То, что нужно! Если ты открыт миру, мир рано или поздно откроется тебе. «360 градусов» -- это возможность обернуться вокруг собственной оси, оглянуться вокруг, попробовать эту жизнь на вкус и цвет. «360  ...

 - 40 plus40 plus par īstām vērtībām! Žurnāls visiem, kas garā jūtas jauni un tādi grib būt. Kā saglabāt un izkopt jūtas, būt pievilcīgiem un laimīgiem. Kā atrast un saglabāt mūžam nezūdošās vērtības. Kā priecāties par dzīvi un savējiem. Par visu, visu, kas tuvs mums katra dzīvē... žurnāls 40 plus. 

 - Annas Psiholoģija  Žurnāls visiem, kas grib dzīvot labāk un justies pārliecinošāk.Kā sakārtot sevi un attiecības ar līdzcilvēkiem, kā apgūt veiksmes likumus karjerā, kā pārvarēt krīzi un pelnīt, kā labi justies fiziski un garīgi. Iepazīsti sevi un dzīvo labāk! 

 - AstesVienīgais mēneša žurnāls par mājas mīluļiem latviešu valodā. Tā ir aizraujoša un praktiska lasāmviela ne tikai tiem, kam jau pieder kāds dzīvnieciņš, bet arī tiem, kas par tādu vēl tikai sapņo. Žurnāls ASTES – visiem, kas mīl dzīvniekus! 

 - Auto Bild LatvijaVisvairāk pirktais ikmēneša auto žurnāls Latvijā. Neatkarīgi salīdzinošie testi, jauno auto prezentācijas ārzemēs un Latvijā, praktiskās tēmas, reportāžas no auto izstādēm, lietoto auto apskati. 

 - BALTFORTБалтийский военно-исторический журнал, статьи о военной истории стран Балтийского моря. История крепостей, флотов и армий. Материалы о современных вооруженных силах стран Балтии. 

 - Baltic Journal of PsychologyThe `Batic Journal of Psychology` is published by the Department of Psychology, Faculty of Education and Psychology, University of Latvija. The journal publishes original papers on current issues in psychology as well as mpirical, theoretical and practical articles on broad aspects of psychology. 

 - Bilance 

 - Citādā pasaule Данное издание предлагается по специальному запросу: agenturapks@gmail.com; тел. +371 67320148. Цены и другую информацию мы вам предоставим индивидуально. А также, в случае необходимости, порекомендуем варианты замены другим изданием по этой же тематике. 

12345678910Следующая

Top.LV
Rambler's Top100