Array
Ziņas

02.06.2016

SIA "Pasta un Kurjeru Serviss" ir ir noslēdzis 2016.gada 1.jūnijā līgumu Nr. SVK-L-2016/403 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds

29.09.2015.

Dalība tirdzniecības misijā Almatos, Kazahstānā
Uzņēmums SIA „PASTA UN KURJERU SERVISS” 2015 gada 14.-19. septembrī piedalījās v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” (LIAA) un Satiksmes Ministrijas organizētajā tirdzniecības misijā uz Kazahstānu.
Tirdzniecības misijas mērķis bija nodibināt un attīstīt divpusējos kontaktus ar Latvijas un Kazahstānas uzņēmējiem.
Kazahstāna ir Centrālāzijas valsts, kas ziemeļos robežojas ar Krieviju, austrumos ar Ķīnu, dienvidos ar Kirgizstānu, Uzbekistānu un Turkmenistānu; rietumos ar Kaspijas jūru. Kazahstānā atrodas arī daļa Arāla jūras. Teritorijas ziņā tā ir 9. lielākā valsts pasaulē pēc Ķīnas, Krievijas, Kanādas, ASV, Brazīlijas, Argentīnas, Indijas un Austrālijas. Kazahstāna ir bagāta ar dabas resursiem, tā ieņem 1. vietu pasaulē pēc volframa un 2. vietu pēc fosfora un hroma rūdas krājumiem. Valstī ir 14 perspektīvi naftas baseini (pagaidām ir izpētītas tikai 160 atradnes). Valstī ir arī lieli zelta un ogļu krājumi. Kazahstānas tautsaimniecības pamatā ir dabas resursi, transporta pakalpojumi un naftas eksports.
Darba programma Latvijas uzņēmējiem tiks veidota sadarbībā ar  LIAA pārstāvniecības vadītāju Kazahstānā Vladimiru Samoiļenko, LIAA partnerinstitūcijām Almatos un Latvijas Republikas vēstniecību Kazahstānā:
Transportam un tranzītam veltītās starptautiskās izstādes "Transit Kazahstan" apmeklēšana un kontaktu dibināšana ar izstādes dalībniekiem no Kazahstānas, Krievijas, Uzbekistānas, Lietuvas, Baltkrievijas, Ķīnas, ASV, Francijas, Somijas un citām valstīm;
Apaļā galda diskusija ar Kazahstānas transporta un loģistikas nozares pārstāvjiem un divpusējās tikšanās ar potenciāliem sadarbības partneriem;
Viena no vadošajiem Kazahstānas loģistikas parkiem – DAMU loģistikas centra apmeklējums un tikšanās ar tā vadību.
Tirdzniecības misija tika īstenota ES struktūrfondu programmas „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” ietvaros.
Tika nodibināti divpusēji kontakti ar loģistikas, transporta un kurjerdienestiem, kuri ļauj paplašināt darbu ar kravas plūsmām starp Kazahstānu un Latviju, kā arī organizēt kravu transporta plūsmas uz NVS valstīm (Krievijas, Baltkrievija un u.c).

04.2015.
Dalība tirdzniecības misijā Oslo, Norvēģija
Uzņēmums SIA „PASTA UN KURJERU SERVISS” 2015 gada 18.-19. martā piedalījās v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” (LIAA) organizētajā tirdzniecības misijā Latvijas Republikas prezidenta Andra Bērziņa vizītes ietvaros Norvēģijā.
Tirdzniecības misijas mērķis bija nodibināt un attīstīt divpusējos kontaktus ar Latvijas un Norvēģijas uzņēmējiem.
Norvēģija ir bagāta valsts, tās iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju ir 9. lielākais pasaulē. Attīstīta ieguves rūpniecība, zvejsaimniecība, kuģu būve, kokrūpniecība, celulozes un papīra ražošana, metālapstrāde, ķīmiskā rūpniecība, pārtikas rūpniecība un tekstilrūpniecība. Norvēģija ir Latvijas 16. lielākais tirdzniecības partneris. Preču eksports pērn bija 266 milj. eiro, gandrīz piecas reizes pārsniedzot preču importu no Norvēģijas. Latvija visvairāk uz Norvēģiju eksportē dažādus metāla un koksnes izstrādājumus, rūpniecības preces, no kurām lielāko daļu veido saliekamās būvkonstrukcijas. Norvēģija ir 5. lielākais investors Latvijā, vairāk nekā pusi no investīcijām ieguldot finansēs un tirdzniecībā.
Darba programma Latvijas uzņēmējiem tiks veidota sadarbībā ar  LIAA pārstāvniecības vadītāju Norvēģijā, LIAA partnerinstitūcijām Oslo un Latvijas Republikas vēstniecību Norvēģijā.
Tirdzniecības misija tika īstenota ES struktūrfondu programmas „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” ietvaros.
Tika nodibināti divpusēji kontakti ar loģistikas, transporta un kurjerdienestiem, kuri ļauj paplašināt darbu ar kravas plūsmām starp Norvēģiju un Latviju, kā arī organizēt kravu transporta plūsmas uz NVS valstīm (Krievijas, Baltkrievija, Kazahstāna un u.c).

03.2015.
Dalība tirdzniecības misijā Belfastā, Ziemeļīrijā
Uzņēmums SIA „PASTA UN KURJERU SERVISS” no šī gada 21.-25. februārim piedalījās v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” (LIAA) organizētajā tirdzniecības misijā Latvijas Republikas vēstnieka Lielbritānijā Andra Teikmaņa vizītes ietvaros Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē.
Tirdzniecības misijas mērķis bija nodibināt un attīstīt divpusējos kontaktus ar Latvijas un Ziemeļīrijas uzņēmējiem.
Tirdzniecības misijas programmas ietvaros Ziemeļīrijā, Latvijas uzņēmējiem bija iespēja iepazīties ar uzņēmējdarbības vidi Ziemeļīrijā, tās ražojošām industrijām, kā arī nodibināt kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem. Programmu sagatavos un organizēs Invest in Northern Ireland sadarbībā ar LIAA pārstāvniecību Lielbritānijā.
Ziemeļīrija ir viens no ekonomiski ātrāk augošajiem Lielbritānijas reģioniem ar 1.81 miljonu populāciju un arī ir zināms kā viens no “jaunākajiem” Eiropas reģioniem pēc iedzīvotāju vecuma (60% iedzīvotāju ir zem 40 gadu vecuma). Lielākajā pilsētā Belfāstā dzīvo 700.000 iedzīvotāju un valdības mērķis ir stiprināt mazos, vidējos uzņēmumus, kā arī palielināt to eksportspēju. Aptuveni 60% Ziemeļīrijā saražoto produktu nonāk Eiropas tirgū un pēdējā gadā par vairāk kā 100% ir pieaudzis eksports uz Krieviju. Vadošās ražošanas nozares mašīnbūve un iekārtu ražošana, pārtikas pārstrāde, tekstila un elektronikas ražošana. Viens no Ziemeļīrijas lielākajiem darba devējiem ir pasaules trešais lielākais lidmašīnu ražotājs Bombardier Aerospace, kuram pievienojas virkne citu pasaulē zināmu uzņēmumu Caterpillar, DuPont, Emerson Electric, Fujitsu. Vēsturiski Belfāsta ir arī zināma dēļ kuģu būvēšanas tradīcijām un Harland and Wolff, kura 20. gadsimta sākumā bija zināma kā lielākā kuģu būvētava pasaulē un uzbūvēja arī bēdīgi slaveno Titāniku.
Tirdzniecības misija tika īstenota ES struktūrfondu programmas „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” ietvaros.
Tika nodibināti divpusēji kontakti ar loģistikas, transporta un kurjerdienestiem, kuri ļauj paplašināt darbu ar kravas plūsmām starp Ziemeļīriju un Latviju, kā arī organizēt kravu transporta plūsmas uz NVS valstīm (Krievijas, Baltkrievija, Kazahstāna un u.c).


 

03.02.2015.

No 2015. gada 28. janvāra līdz 30. janvārim SIA " PASTA UN KURJERU SERVISS piedalījās
v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” rīkotajā tirdzniecības misijā Somijā (Helsinkos),ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. SIA "PASTA UN KURJERU SERVISS" delegācija  kopā ar Latvijas uzņēmējiem piedalījās Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa oficiālā vizītē uz Somiju, kuras laikā tikās ar vietējiem uzņēmējiem.
Vizītes laikā SIA „Pasta un Kurjeru Serviss” pārstāvji satikās ar esošiem un potenciālajiem partneriem no Somijas, kuriem tika piedāvātas uzņēmuma iespējas eksporta preču un kurjerpasta piegādei no Somijas uz Baltijas, NVS un citām Pasaules valstīm, kā arī no Baltijas, NVS valstīm, citām Pasaules valstīm uz Somiju. Kopumā Somijā tika nodibināti 10 jauni kontakti.

17.12.2014.
No 2014. gada 9.decembra līdz 12. decembrim SIA " PASTA UN KURJERU SERVISS piedalījās
v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” rīkotajā tirdzniecības misijā Baltkrievijā (Minskā),
ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. SIA "PASTA UN KURJERU SERVISS"
valdes priekšsēdētājs Leonīds Muhins kopā ar Latvijas uzņēmējiem piedalījās LR Satiksmes
Ministra Anrija Matīsa oficiālā vizītē uz Baltkrieviju, kuras laikā tikās ar vietējiem uzņēmējiem.
Vizītes laikā Leonīds Muhins satikas ar tagadējiem un potenciālajiem partneriem no Baltkrievijas,
kuriem tika piedāvātas uzņēmuma iespējas eksporta preču un kurjerpasta piegādei no Baltkrievijas
uz Baltijas, Eiropas un citām Pasaules valstīm, kā arī no Baltijas, Eiropas valstīm, citām Pasaules
valstīm uz Baltkrieviju. Kopumā Baltkrievijā tika nodibināti 8 jauni kontakti.

 

 

 

24.07.2014
No 2014. gada no 9. līdz 19. jūlijām SIA " PASTA UN KURJERU SERVISS” piedalījās v/a

„Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” rīkotajā tirdzniecības misijā Krievijā (Vladivotokā,

Habarovskā un Magadanā), ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. SIA "PASTA

UN KURJERU SERVISS" valdes priekšsēdētājs Leonīds Muhins kopā ar Latvijas uzņēmējiem

piedalījās LR Ārkārtējās un pilnvarotās vēstnieces Krievijas Federācijā Astras Kurmes kundzes vizītē,

kuras laikā tikās ar vadošiem jomu pārstāvjiem.
Vizītes laikā Leonīds Muhins satikas ar potenciālajiem partneriem no Krievijas, kuriem tika piedāvātas

uzņēmuma iespējas eksporta preču un kurjerapasta piegādei no Krievijas uz Baltijas un Eiropas valstīm,

ASV, kā arī no Baltijas un Eiropas,valstīm, ASV uz Tadžikistānu un Mongoliju. Kopumā Krievijā tika

nodibināti 20 jaunie kontakti. Par šo braucienu 19.01.2015. ar LIAA tika noslēgts Līgums No L­-ĀTA-­15-­2505.

20.06.2014

 No 2014. gada no 9. līdz 13. jūnijam SIA " PASTA UN KURJERU SERVISS piedalījās v/a „Latvijas

Investīciju un attīstības aģentūra” rīkotajā tirdzniecības misijā Tadžikistānā (Dušanbē) un Mongolijā

(Ulanbatorā), ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. SIA "PASTA UN KURJERU SERVISS"

valdes priekšsēdētājs Leonīds Muhins kopā ar Latvijas uzņēmējiem piedalījās LR prezidenta Andra

Bērziņa oficiālā vizītē uz Tadžikistānu un Mongoliju, kuras laikā tikās ar vadošiem jomu pārstāvjiem.
Vizītes laikā Leonīds Muhins satikas ar potenciālajiem partneriem no Tadžikistānas un Mongolijas,

kuriem tika piedāvātas uzņēmuma iespējas eksporta preču un kurjerapasta piegādei no Tadžikistānas

un Mongolijas uz Baltijas un Eiropas valstīm, ASV, kā arī no Baltijas un Eiropas, ASV valstīm uz

Tadžikistānu un Mongoliju. Kopumā Tadžikistāna un Mongolija tika nodibināti 16 jaunie kontakti.

Par šo braucienu 13.11.2014 ar LIAA tika noslēgts Līgums No L­ĀTA­14­2442.

 

 

02.06.2014.
No 2014. gada no 27. līdz 29. maijām SIA " PASTA UN KURJERU SERVISS piedalījās v/a

„Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” rīkotajā tirdzniecības misijā Uzbekistānā

(Taškentā, Samarkandā), ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. SIA

"PASTA UN KURJERU SERVISS" valdes priekšsēdētājs Leonīds Muhins kopā

ar Latvijas uzņēmējiem piedalījās LR prezidenta Andra Bērziņa oficiālā vizītē

uz Uzbekistānu, kuras laikā tikās ar vadošiem jomu pārstāvjiem.
 

Vizītes laikā Leonīds Muhins satikas ar potenciālajiem partneriem no

Uzbekistānas, kuriem tika piedāvātas uzņēmuma iespējas eksporta preču un

kurjerapasta piegādei no Uzbekistānas uz Baltijas un Eiropas valstīm, ASV,

kā arī no Baltijas un Eiropas, ASV valstīm uz Uzbekistānu. Kopumā Uzbekistānā

tika nodibināti 12 jaunie kontakti. Par šo braucienu 21.10.2014 ar LIAA tika noslēgts Līgums No L­-ĀTA-­14-­2393.

10.05.2014


No 2014. gada 27.aprīla līdz 2. maijām SIA " PASTA UN KURJERU SERVISS piedalījās v/

a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” rīkotajā tirdzniecības misijā ASV (Bostonā,

Vašingtonā, Filadelfijā), ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. SIA "PASTA UN

KURJERU SERVISS" valdes priekšsēdētājs Leonīds Muhins kopā ar Latvijas uzņēmējiem

piedalījās LR Ministru Prezidentes Laimdotas Straujumas oficiālā vizītē uz ASV, kuras laikā tikās ar

vadošiem Bostonas, Vašingtonas un Pensilvānijas jomu pārstāvjiem.

Vizītes laikā Leonīds Muhins satikas ar potenciālajiem partneriem no ASV, kuriem tika piedāvātas

uzņēmuma iespējas eksporta preču un kurjerapasta piegādei no ASV uz Baltijas un Eiropas

valstīm, Krieviju, Ukrainu, kā arī no Baltijas un Eiropas valstīm uz ASV. Kopumā ASV tika nodibināti

24 jaunie kontakti. Par šo braucienu 06.10.2014 ar LIAA tika noslēgts Līgums № L­ĀTA­14­2388.

 

18.04.2014

2014. gada 16. -17. aprīlī SIA " PASTA UN KURJERU SERVISS piedalījās v/a

„Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” rīkotajā tirdzniecības misijā Turcijā,

ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. SIA "PASTA UN KURJERU SERVISS"

valdes priekšsēdētājs Leonīds Muhins kopā ar Latvijas uzņēmējiem piedalījās Latvijas

Valsts prezidenta Andra Bērziņa oficiālā vizītē uz Turciju, kuras laikā tikās ar vadošiem

Turcijas jomu pārstāvjiem.
Vizītes laikā Leonīds Muhins satikas ar potenciālajiem partneriem

no Turcijas, kuriem tika piedāvātas uzņēmuma iespējas eksporta preču un kurjerapasta piegādei

no Turcijas uz Baltijas un Eiropas valstīm, Krieviju, Ukrainu, kā arī no Baltijas un Eiropas valstīm

uz Turciju. Kopumā Turcijā tika nodibināti 12 jaunie kontakti.

Par šo braucienu 06.08.2014 ar LIAA tika noslēgts Līgums № L­ĀTA­14­2313.

 

12.04.2014

2014. gada 9. aprīlī SIA " PASTA UN KURJERU SERVISS piedālījās

v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” rīkotajā tirdzniecības misijā Polijā,

ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. SIA "PASTA UN KURJERU

SERVISS" valdes priekšsēdētājs Leonīds Muhins kopā ar Latvijas uzņēmējiem

piedalījās LR Ministru Prezidentes Laimdotas Straujumas oficiālā vizītē uz

Varšavu (Poliju), kuras laikā tikās ar vādošiem Polijas jomu pārstāvjiem, tajā

skaitā ar transportas jomas pārstāvjiem. 
Vizītes laikā Leonīds Muhins satikas

ar potenciālajiem partneriem no Polijas, kuriem tika piedāvātas uzņēmuma

iespējas eksporta preču un kurjerapasta piegādei no Eiropas un Baltijas valstīm

uz Krieviju, Ukrainu un citām NVS valstīm, kā arī pretējā virzienā (no NVS valstis uz

Eiropu un Baltijas valstīm). Kopumā Polijā tika nodibināti 7 jaunie kontakti.

Par šo braucienu 30.07.2014 ar LIAA tika noslēgts Līgums № L­ĀTA­14­2294.

 

 


Atpakaļ

Top.LV
Rambler's Top100