Latvia :: Magazines
 - IevaIEVĀ vari izlasīt par visu, kas Tev svarīgs – par aktualitātēm, labsajūtu, veselību, skaistumkopšanu, attiecībām, sasniegumiem, atklātām intervijām, iedvesmojošiem dzīvesstāstiem, modes tendencēm, gardu ēdienu receptēm, ceļojumiem, zaļo dzīvesveidu, kultūru un citiem jaunumiem. 

 - Ievas MājaPraktisks žurnāls mājai un dārzam ar ieteikumiem dārza, mājokļa iekārtošanā, kopšanā, kā arī padomiem, kā darināt noderīgas lietas un pagatavot garšīgus ēdienus. Iznāk kopš 2005.gada reizi divās nedēļās. 

 - Ievas VeselībaJauns divnedēļu žurnāls par veselības tēmām ar Latvijas labākajiem speciālistiem! Tā galvenā redaktore ir Anija Pelūde, kura ilgus gadus žurnālā „IEVA” ir rakstījusi par veselības tēmām. Tajā ir 48 krāsainas lapas. Ievas Veselība – Tava ātrā palīdzība! 

 - Ilustrētā JunioriemThis edition offered on special request: agenturapks@gmail.com; phone +371 67320148. Prices and other information we provide to you individually. And also, if necessary, we will recommend other options for replacing the edition on the same subject. 

 - Ilustrētā Pasaules VēstureThis edition offered on special request: agenturapks@gmail.com; phone +371 67320148. Prices and other information we provide to you individually. And also, if necessary, we will recommend other options for replacing the edition on the same subject. 

 - Ilustrētā ZinātneThis edition offered on special request: agenturapks@gmail.com; phone +371 67320148. Prices and other information we provide to you individually. And also, if necessary, we will recommend other options for replacing the edition on the same subject. 

 - JOY (LAT)JOY ir tendenču žurnāls jaunām un modernām sievietēm no 18 līdz 39 gadiem. JOY galvenās tēmas ir mode, skaistums, sabiedrība, vīrieši, sekss un mīlestība. Katra žurnāla lapa ir daudzpusīgs prieka un izklaides avots. JOY ir unikāls žurnāls, jo tas ir ļoti tuvs lasītājai. Pateicoties ekskluzīvajām produktu fotogrāfijām,  ...

 - Jurista VārdsApliecini piederību profesionāļiem - lasi `Jurista Vārdu`, žurnālu tiesiskai domai un praksei! `Jurista Vārds` ir Latvijas juristu lielākais neklātienes forums un profesionālās tālākizglītības instruments, kā arī ikdienas informācijas avots par norisēm tieslietās. 

 - KabinetsThis edition offered on special request: agenturapks@gmail.com; phone +371 67320148. Prices and other information we provide to you individually. And also, if necessary, we will recommend other options for replacing the edition on the same subject. 

Previous12345678910111213NEXTS

Top.LV
Rambler's Top100